rEGULAMINY

 1. Na naszym Facebooku publikujemy placówki zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Dopiero, gdy w danej placówce ogłosimy KOMPLET darczyńców wówczas pojawi się kolejna. Nie dopuszczamy do sytuacji, gdy jakiekolwiek dziecko nie otrzyma prezentu.
 2. Aby wybrać dziecko, które chcecie obdarować należy zgłosić się w komentarzu lub wiadomości prywatnej wpisując jego imię. 
 3. Jeśli przy imieniu jakiegoś dziecka pojawi się kciuk 👍 oznacza to, że znalazło już darczyńcę. Czasami mogą się one pojawiać z lekkim opóźnieniem, ponieważ nie nadążamy z oznaczaniem, zwłaszcza gdy lista rozchodzi się w dosłownie kilka sekund. Ale nie martwcie się, mamy naprawdę mnóstwo dzieci do obdarowania i na pewno każdy z Was będzie mógł wysłać paczkę. 
 4. Paczkę z wymarzonym prezentem wysyłamy na adres konkretnej placówki do wybranego dziecka. Dołączamy również kartkę z życzeniami, którą możecie wypisać wedle swojego uznania. Do paczki możecie dorzucić również słodycze. 
 5. Prezenty powinny mieścić się w ustalonej wcześniej kwocie. Ważne jest dla nas to, aby każde dziecko było równe. Dlatego jeśli chcecie przeznaczyć więcej pieniędzy na akcję, wówczas wybierzcie kolejne dziecko z listy.  
 6. Prezenty należy wysłać jak najszybciej, aby dotarły przed świętami. To gorący okres, więc mogą być opóźnienia w dostawie, dlatego nie warto czekać do ostatniej chwili. Pamiętajcie również, aby zostawić POTWIERDZENIE NADANIA PACZKI, które przyda się w przypadku jej zaginięcia. 
 7. Udostępniajcie nasze posty i zapraszajcie znajomych do dołączenia do naszej akcji, wówczas obdarujemy więcej dzieci. 
 8. Jeśli chcecie obdarować większą liczbę dzieci dajcie znać w wiadomości prywatnej, znajdziemy Wam całą placówkę, do której wyślecie zbiorczą paczkę. 
 9. Firmy, które chcą wysłać paczkę do większej liczby dzieci prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej. Prześlemy Wam wówczas wszystkie niezbędne informację. Będzie nam miło, jeśli prześlecie nam swój logotyp – umieścimy Was na naszej stronie internetowej w sekcji Partnerzy.
 10. Co najważniejsze, prezenty które wysyłamy powinny być NOWE. Nie wysyłamy używanych zabawek i ubrań. Jeśli więc coś zalega Wam w szafie i chcecie to oddać dajcie znać w wiadomości prywatnej. 
 11. I pamiętajcie, że RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Aby wziąć udział w naszej akcji bożonarodzeniowej niezbędne będzie wyrażenie zgody i podpisanie regulaminu, a także zastosowanie się do wszystkich punktów w nim zawartych. 

Ze względu na coraz większy zasięg akcji, liczymy na ścisłą współpracę. 

 

 1. Przy zgłoszeniu placówki prosimy o podanie wszystkich niezbędnych danych: dokładny adres i nazwa placówki, telefon kontaktowy, adres mailowy.
 2. Prosimy o podanie listy dzieci (imię oraz pierwsza litera nazwiska, wiek). Dzieci, które nie zostaną wpisane na listę, nie zostaną uwzględnione w akcji. 
 3. Dopiero po otrzymaniu wszystkich potrzebnych danych, placówka zostanie wpisana na listę. Samo zgłoszenie jej do akcji nie jest równoznaczne z dopisaniem jej. 
 4. Jeśli w placówce pojawi się nowy podopieczny prosimy o podanie wszystkich danych i poinformowanie nas o tym najpóźniej tydzień przed końcem akcji 15.12.2022. Dzieci zgłoszone później nie wezmą udziału w akcji oraz nie otrzymają paczek. 
 5. W przypadku opuszczenia placówki przez podopiecznych (adopcja, ucieczka) prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym. W przypadku nie zgłoszenia wyżej wymienionej sytuacji, placówka zostaje wycofana z dalszego udziału w naszych akcjach. 
 6. Prosimy o przesłanie listy marzeń dzieci, mieszczących się w ustalonej wcześniej kwocie. Nie uwzględniamy linków i prosimy o nie przesyłanie ich, ponieważ nie zostaną opublikowane. Prosimy o sprawdzenie marzeń dzieci, zanim prześlą nam Państwo zgłoszenie. Często zdarza się, że paczki znacznie przekraczają podaną kwotę. Dzieci, u których będzie taka sytuacja otrzymają losowe prezenty dostosowane do ich wieku. 
 7. Po zakończonej akcji liczymy na ścisłą współpracę w związku ze sprawdzaniem paczek. Jest to niezwykle istotne, abyśmy mogli sprawdzić, czy wszystkie paczki zostały wysłane i dotarły na miejsce. 
 8. Placówki są publikowane zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że wszystkie nadesłane placówki wezmą udział w akcji. 
 9. Nie zapewniamy placówkom sprzętów gospodarstwa domowego. Prosimy o nie przesyłanie próśb ani list tego rodzaju. 
 10. Paczki są prezentami z okazji Bożego Narodzenia, dlatego powinny zostać rozdane 24 grudnia, nie wcześniej. W przypadku wcześniejszego rozdania prezentów, nie ponosimy odpowiedzialności za brak paczek. Nie jesteśmy wówczas w stanie zweryfikować, które paczki dotarły na czas i w przypadku zaginięcia jakiejkolwiek przesyłki placówka zostaje zdana na siebie. 
 11. Placówka bierze pełną odpowiedzialność za swoich Podopiecznych i zobowiązuje się do przekazania im treści regulaminu. Prosimy o niekontaktowanie się z darczyńcami w sprawie prezentów. Skutkować to będzie dyskwalifikacją z akcji „Mikołaj w koronie”. 
 12. Podopieczni z domów dziecka zobowiązują się nie odsprzedawać prezentów otrzymanych w ramach akcji. 
 13. W przypadku złamania któregokolwiek z punktów regulaminu, placówka traci możliwość wzięcia udziału w kolejnych akcjach organizowanych przez „Mikołaja w koronie”. 
 14. Nie przyjmujemy zgłoszeń pisanych odręcznie lub w formie skanów. Prosimy o przesłanie ich w takiej formie, abyśmy mogli je skopiować.