CHCĘ ZOSTAĆ DARCZYŃCĄ

JAK ZOSTAĆ DARCZYŃCĄ

Akcja MIKOŁAJ W KORONIE ma na celu niesienie pomocy dzieciom przebywającym w domach dziecka, placówkach opiekuńczo-wychowawczych, pogotowiach opiekuńczych, domach rodzinnych i rodzinach zastępczych na terenie całej Polski.

 

Na naszym Facebooku publikujemy listy dzieci, ich świątecznych marzeń i potrzeb podczas trwania każdej akcji. Aby zostać darczyńcą należy zostawić komentarz z imieniem dziecka pod opublikowanym postem.

 

Jeśli chcesz obdarować więcej dzieci: jesteś osobą prywatną lub reprezentujesz firmę, szkołę czy instytucję – napisz do nas na adres kontakt@mikolajwkoronie.pl Znajdziemy odpowiednią placówkę spełniającą Twoje kryteria pomocy. 

Naszą Mikołajową Rodzinę tworzy kilka tysięcy obcych sobie osób, które łączy wielkie serce. To właśnie one sprawiają, że spełniają się dziecięce marzenia. Nasi podopieczni przebywający w domach dziecka i rodzinach zastępczych otrzymują wymarzone prezenty kolejny rok z rzędu tylko i wyłącznie dzięki ich hojności. Za to wszystko serdecznie DZIĘKUJEMY w imieniu własnym i dzieci.